fbpx

Extra služby

Dokonalý výsledok robia detaily. Naše extra služby zahŕňajú vyčistenie miest, ktorých sa bežné upratovanie netýka, zbavenie starej/zažratej špiny, mastnoty a prachu. Nechýba profesionálna dezinfekcia priestoru pre naozaj hygienicky čistý priestor.

Ponúkame vám extra služby upratovania v Žiari nad Hronom a okolí. Súčasťou je dôkladné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapiet a vyleštenie samotného skla.

Extra služby sú:

  • umývanie schodiska + zábradlia (pre domácnosť)
  • vnútorné čistenie spotrebičov
  • vnútorné čistenie kuchynskej linky, vitríny alebo knižnice,
  • vyčistenie všetkých styčných plôch – kľučky, úchytky, batérie, úchytky atď.
  • dezinfekcia (alkohol + UV).

EXTRA SLUŽBY S TOMÁŠ TO UPRACE

1) Umývanie schodiska a zábradlia (pre domácnosť) – tieto plochy umývame pomocou profesionálnych zariadení a ekologickej čapovanej drogérie. Zvládneme vyčistiť bežné znečistenie, ale aj staršiu špinu alebo znečistenie po rôznych remeselných prácach – rekonštrukcia, maľovanie a podobne.

2) Vnútorné čistenie spotrebičov (mikrovlnka, rúra, chladnička, mraznička vrátane rozmrazovania) – odstránime starú nečistotu, mastnotu, pripáleniny alebo zájdené miesta. Vďaka profesionálnej starostlivosti si zabezpečíte dlhšiu životnosť zariadení a čas v kuchyni bude oveľa príjemnejší.

3) Vnútorné čistenie (skrinky kuchynskej linky, vitríny alebo knižnice) – miesta, kde máme často tie najvzácnejšie predmety – obľúbenú knihu, hrnček alebo zbierku, potrebujú špeciálnu starostlivosť. Pravidelné čistenie, odstránenie prachu a nečistôt vytvorí príjemné prostredie pre všetko, čo je vám vzácne.

4) Všetky styčné plochy (kľučky na dverách a oknách, úchytky, batérie a rukoviatky v kúpeľni) – miesta, ktoré sú pod každodenným tlakom si zaslúžia pravidelné čistenie a starostlivosť, nielen pre prevenciu chorôb a odstránenie baktérií a nečistôt, ale aj pre zachovanie komfortu bývania.

5) Dezinfekcia (alkohol + UV žiarič) – je posledným detailom, ktorý urobí celkové upratovanie dokonalým. Ide o ekonomicky dostupné riešenie, ktoré vašu domácnosť zbaví vírusov a baktérií – šetrne, bez chlóru, bez zápachu a bez poškodenia materiálov.

Extra služby vykonávame pre lokality: Banská Bystrica, Zvolen, Handlová, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Žarnovica, Krupina. Po dohode vieme prísť aj do miest mimo uvedený zoznam.

Zaujali sme vás?

Rezervovať

Cenník

Kontakt