fbpx

Okná

Umývanie okien sa považuje za jednu z najotravnejších domácich prác. A predsa sú čisté okná dôležitým prvkom peknej domácnosti alebo kancelárie.

Ponúkame vám profesionálne čistenie okien, výkladov a žalúzií v Žiari nad Hronom a okolí. Súčasťou je dôkladné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapiet a vyleštenie samotného skla.

Okná umývame:

  • v bytoch,
  • v rodinných domoch,
  • v kanceláriách,
  • v kamenných obchodoch (výklady),
  • vo firmách,
  • kdekoľvek po dohode.

Fungujeme na jednorázovej alebo pravidelnej báze.

UMÝVANIE OKIEN S TOMÁŠ TO UPRACE

Okná / výklady umývame pomocou ekologickej čapovanej drogérie a profesionálneho zariadenia na umývanie okien Kärcher WV 5 Premium. Zvládneme vyčistiť bežné znečistenie, ale aj špinu po rôznych remeselných prácach (rekonštrukcia, maľovanie, zatepľovanie a podobne). Každé umyté sklo na konci ešte preleštíme, aby na ňom nezostali žiadne šmuhy.

Umývanie okien vykonávame celoročne, okrem obdobia mrazovK dispozícii sme pre jednorázové umytie okien (pred sviatkami, po nasťahovaní,..), ale aj pre pravidelné umývanie (výklady, kancelárie, domácnosti). Výškové práce zatiaľ nie sú v ponuke, dostaneme sa maximálne do výšky 3,5 metrov.

Čisté okná sú dôležitou súčasťou čistého interiéru – na vašich návštevníkov a klientov urobia dobrý dojem. Nehovoriac o tom, že žiarivo čisté okná prepúšťajú oveľa viac svetla a starajú sa o lepší komfort bývania/práce. Avšak, nie všetci máme možnosť pravidelne sa o svoje okná starať. Pravidelné profesionálne umývanie okien je pritom veľmi dôležité – predlžuje životnosť skiel a rámov, chráni okná pred postupným ničením a odstraňuje škodliviny, ktoré sa na okná dostanú.

Profesionálne umývanie okien vykonávame pre lokality: Banská Bystrica, Zvolen, Handlová, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Žarnovica, Krupina. Po dohode vieme prísť aj do miest mimo uvedený zoznam.

Zaujali sme vás?

Rezervovať

Cenník

Kontakt